HİZMETLERİMİZ

Bir şirketin var peki ama bir markan var mı? Bize yaratmak istediğin algıyı söyle, sana bir marka sunalım ve var olduğunu tüm dünyaya duyuralım.

+KURUMSAL KİMLİK

Hali hazırdaki kurumsal kimliğinden sıkılmadın mı? Yaşadığımız bu çağda eski kurumsal kimliğinin seni gerçekten iyi anlattığını düşünüyor musun? Biraz demode değil mi artık? Hepimiz biliyoruz ki her “yeni” bir gün “eski moda” olacak ve sıkıcı markaları kimse sevmez. Bize göre kurumsal bir kimlik, şirketin yaratıcı göstergesi olmalıdır ve çağa ayak uydurman için buradayız.

+LOGO TASARIM

John Lennon ne demişti? “All your need is love.” Mango ne diyor? “All you need is a brand new logo.” Bir markanın logosundan daha güzel bir şey yoktur. İnsanların baktıkları zaman vay be diyecekleri bir logoya sahip olmak istemez misin? Buralarda yeniysen veya eski logon artık baymışsa, bize acil ulaş. Kaç dil konuşabildiğini asla takip edemediğimiz tasarımcımız zekası ve bilgeliği ile senin için “bir” olan bir logo yaratıyor.

+GRAFİK TASARIM

Bizde yaratıcılık kalpten geliyor! Her şirketin kendine özgü bir hikayesi vardır ve bu hikayenin çekici ve ilham verici olması gerekir. Tasarımın sadece güzel olmaktan daha fazlası olduğuna inanıyoruz ve ilham verici etkili grafik tasarımlarla markan ve hedef kitlen arasında duygu ve etkileşim yaratıyoruz.

+İLLÜSTRASYON

"Bir resim bin kelime değerindedir". Evet biliyorsun, hepimiz biliyoruz. Fi tarihinde de her kavramı görselleştirmek ve dikkat çekmek için illüstrasyonlar yapılırdı. Akıllı olanlar, hala yapıyor. İllüstrasyon, bir markanın mesajını iletmenin ve genç görünmesini sağlamanın benzersiz ve eğlenceli bir yoludur. Süper yetenekli illüstratörümüz şaşırtıcı renk ve tasarımlarla markanıza yepyeni bir görünüş kazandırıyor.

+WEB GELİŞTİRME VE TASARIM

Hayat, kötü bir web sitesi (ve kötü bir kahve) için çok kısa. Markan, sıradan bir web sitesi nedeniyle artık acı çekmesin istiyoruz. Doğru tasarlanmış bir web sitesi her şeyi kolaylaştırır ve biz de momentum oluşturan web siteleri yaratıyoruz. Ajansa çadır atan developerımızın damarlarından kod akıyor desek, yalan olmaz.

+PRODÜKSİYON

Işıklar. Kamera. Vee Motor! Yanlış ellerde, video içerik sadece boşa giden emek ve paradır. Bizimle çalışan dostlarımıza modern dijital iletişimin temelini sunuyoruz: Görsel-işitsel içerik. Marka stratejinizi, müşterileri meşgul eden, dönüştüren ve tutan benzersiz, ilham verici video içeriğiyle dönüştürüyoruz.

+SOSYAL MEDYA

Öne çıkmazsa, sayılmaz. Dikkat çeken ve hatırlanabilen markalar yaratmak için insanların en çok vakit geçirdikleri yerde olmak gerekir yani, sosyal medya platformlarında. Sosyal medya uygulamalarından en iyi sonucu elde etmek için birçok küçük vidanın yerine yerleştirilmesi ve doğru yöne dönmesi gerekir. İşte tam da bu noktada devreye giriyor ve hedef kitleni markana bağlayacak hikayeler yaratıyoruz.

+FOTOĞRAF ÇEKİMİ

1-2-3! Evet, sanatsal kaslarımızı çalıştırıyoruz. Fark ettiysen, ne güzel. Çoğu marka görsel içeriğin değerini kabul etse de, kendini görsel içerikle tutarlı şekilde temsil etmenin bir yolunu bulmakta zorlanabilir. İyi haber; yardım etmek için buradayız!

+İÇERİK YAZARLIĞI

Vasat içerik kimsenin umurunda olmaz, mükemmel içerik ise seni uçurur. En iyi içerik yazarları yazmaktan daha fazlasını yapar: zihinleri ve kapıları açar; okuyanların neymiş bu ya demesini sağlar. Dahi anlamına gelen –de/da’nın birleşik yazıldığını görünce tansiyonu üçe düşen yazarımız, kelimelerin ulaşmasını istediğin insanlar üzerindeki etkisine odaklanıyor ve onları içten içe kışkırtmaya çalışıyor.

+MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME VE TASARIM

Markanı yavaşlatan ve düşük performans gösteren bir uygulamaya sahip olmanın nasıl bir şey olduğunu hayal etmek bile istemiyoruz. Ama üzülme, bu şekilde devam etmek zorunda değil. UX/UI tasarımcımız, her gruptan kullanıcılar için kolay ve sezgisel bir arayüz tasarlama konusunda adeta bir maestrodur.

+3D ANİMASYON VE MODELLEME